Menu
Opcje przeglądania
Wielkość prac
Rodzaj farb
Emalie antykorozyjne
Oleje do drewna
Lakierobejce
Impregnaty do drewna
Farby ścienne emulsyjne
Farby ścienne akrylowe
Lateksowe
Fasadowe
Ścienne lateksowe

Nasz sklep ze sprzętem do malowania i remontowania to idealne miejsce dla każdego majsterkowicza - zarówno amatora, który lubi samodzielnie naprawiać lub odnawiać przestrzenie w domu, jak i zawodowca, który na co dzień świadczy usługi budowlane i remontowe. Oczywiście, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór specjalistycznych maszyn i urządzeń - jednak, nie mogło również zabraknąć istotnych produktów, jakimi są akcesoria.

W tej kategorii możliwe jest zapoznanie się z naszą ofertą obejmującą wszystkie te artykuły, które ułatwią codzienną pracę. Znaleźć więc można tutaj wszelkiego rodzaju przedłużki oraz filtry, a także głowice i dysze. Pomogą one w wymianie zużytych części naszych maszyn, a także umożliwią łatwiejsze i bardziej komfortowe wykonywanie obowiązków.

Akcesoria, które można zakupić w naszym sklepie to także oleje i płyny konserwujące, a także wkłady do wałków malarskich. Proponujemy także najbardziej podstawowe dodatki, takie jak elektrostatyczne folie z taśmami, które potrzebne są podczas każdego remontu, okulary ochronne aby zadbać o bezpieczeństwo w trakcie pracy. Wagner to wszystkie potrzebne urządzenia i produkty, które pozwolą o jak najlepsze zadbanie o wymagające odświeżenia wnętrza - zapraszamy do zakupów!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium