Menu

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów, które pomogą w codziennych remontach czy renowacjach. Pistolety lub agregaty do malowania, które już znajdują się w wyposażaniu warsztatów naszych klientów, warto doposażyć o dodatkowe końcówki umożliwiające kładzenie farby czy emalii w bardziej wymagające miejsca. Dlatego właśnie w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich rozwiązań jak przedłużki.

Dzięki wybraniu odpowiedniego modelu, możliwe będzie dostosowanie swoich maszyn do wszystkich, w tym tych najtrudniejszych i najbardziej wymagających miejsc. Możliwe jest zakupienie produktu, który umożliwi bezproblemowe i komfortowe malowanie sufitu, klatek schodowych, elewacji czy też trudno dostępnych miejsc. Proponujemy zarówno modele aluminiowe, wzmocnione, dedykowane do agregatów malarskich a także plastikowe, pasujące do pistoletów malarskich, które sprawią, że prace będą mniej męczące fizycznie.

Nasze przedłużki aluminiowe to modele, które mają zarówno trzydzieści, jak i sto osiemdziesiąt centymetrów! Każdy fachowiec lub majsterkowicz może więc dobrać model idealny dla siebie i odpowiedni do wymagań swojej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium