Lakierowanie ciekłe

Lakierowanie ciekłe

Aplikacje ciekłe dla przemysłu (metal/plastik/drewno) obsługujemy głównie w miejscu instalacji u klienta. Pojedyncze urządzenia przyjmujemy także do obsługi warsztatowej.
Do dyspozycji naszych klientów jest ośmiu mobilnych techników serwisu, którzy w pojedynkę lub w zespołach podejmują interwencje na terenie całego kraju. Dla ich wsparcia mamy też 3 techników stacjonarnych.
Posiadamy serwisantów mobilnych w lokalizacjach Świętochłowice (centrala), Poznań, Gdańsk i Ełk. Dodatkowo w Świętochłowicach i Poznaniu posiadamy pełne zaplecze warsztatowe.
W ramach świadczonych usług wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy bieżące i planowe oraz remonty główne. Działamy w oparciu o jednorazowe zlecenia (serwis na wezwanie) oraz różnego rodzaju kontrakty/umowy serwisowe. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Serwisem pod numerem telefonu 32 346 37 16 lub z obsługującym Państwa Doradcą.
W ofercie mamy umowy przeglądowe, remontowe oraz kompleksowe obejmujące całość obsługi instalacji. Umową może być objęte pojedyncze urządzenie jak i skomplikowana instalacja. Umowy są dopasowywane indywidulanie do potrzeb każdego klienta. Niezależnie od wielkości firmy, każdy może liczyć na nasze wsparcie i profesjonalne podejście.

 

Kontakt do serwisu:

 

Centrala Świętochłowice

ul. E. Imieli 30

41-605 Świętochłowice

32 346 37 17

serwis@wagner-polska.com.pl

Oddział Poznań

ul. Głogowska 248/272, Hala A, Box 5

60-104 Poznań

664 005 374

serwis.poznan@wagner-polska.com.pl

Oddział Gdańsk

601 175 237

serwis.gdansk@wagner-polska.com.pl

Oddział Ełk

667 818 686

serwis.elk@wagner-polska.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium