Umowa konserwacyjna

Umowa konserwacyjna

Stała opieka serwisowa i regularne przeglądy to gwarancja spokoju. Mogą bowiem uchronić użytkownika przed nieplanowanymi przerwami w pracy urządzeń.
Przestój instalacji to poważne problemy i koszty. Dlatego wdrożyliśmy działania, które uchronią naszych klientów przed takimi sytuacjami. W związku z tym proponujemy Państwu usługę regularnych przeglądów konserwacyjnych, które pozwalają z dużą dokładnością przewidzieć potencjalne zagrożenie awarią i w porę jej zapobiec. Dlatego też oferujemy naszym Klientom kilka form umowy, zależnie od potrzeb i oczekiwań.
Umowa przeglądowa podstawowa – stałe, niskie, zryczałtowane stawki obejmujące dojazd i przegląd wszystkich urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta. Gwarantuje preferencyjne czasy reakcji serwisu, rabaty na części zamienne, obsługę wg. ustalonego harmonogramu zależnie od obciążenia instalacji. Nie zawiera kosztów części i materiałów eksploatacyjnych oraz robocizny związanej z wymianą części i naprawami stwierdzonymi w trakcie przeglądu.
Umowa przeglądowa pełna – stałe, zryczałtowane stawki obejmujące dojazd i przegląd wszystkich urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta. Ryczałt obejmuje także naprawy oraz wymiany uszkodzonych i wyeksploatowanych elementów wykonane przy okazji przeglądu. Gwarantuje preferencyjne czasy reakcji serwisu, rabaty na części zamienne, obsługę wg. ustalonego harmonogramu zależnie od obciążenia instalacji, jednak nie rzadziej niż dwa razy do roku. Dodatkowo gwarantuje preferencyjne stawki za dojazd i robociznę przy interwencjach poza harmonogramem. Nie zawiera kosztów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Jeżeli znasz swoje urządzenia i wiesz, że bez względu na sytuację, wymagają cyklicznych remontów dla utrzymania pełnej sprawności. Jeżeli nie stać Cię na oszczędzanie na wymianie części i ryzykowanie wystąpienia awarii związanych ze zużyciem części eksploatacyjnych w okresie międzyprzeglądowym, to proponujemy alternatywne rozwiązanie – umowa remontowa.
Umowa remontowa - niższe preferencyjne stawki za dojazd i robociznę oraz rabaty na części zamienne przy realizacji sezonowych remontów technicznych kompletnych instalacji (remonty letnie i zimowe), oraz przy interwencjach poza harmonogramem. Gwarantuje preferencyjne czasy reakcji oraz pierwszeństwo przy ustalaniu terminów remontów. Nie zawiera kosztów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Powyższe umowy dla nowych urządzeń i instalacji gwarantują także rok dodatkowej gwarancji pod warunkiem systematycznego realizowania założeń umowy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty umów serwisowych. W tym celu prosimy o kontakt z Serwisem pod numerem telefonu 32 3463716 lub z obsługującym Państwa Doradcą.
W przypadku umów istnieje możliwość stworzenia na preferencyjnych warunkach dedykowanego magazynu części zamiennych u klienta, który zagwarantuje dostęp do najważniejszych części i podzespołów oraz szybkie usunięcie awarii własnymi siłami lub z pomocą serwisanta.
Dodatkowo klientom posiadającym umowy serwisowe oferujemy na atrakcyjnych warunkach okresowe szkolenia pracowników w zakresie użytkowania i podstawowej obsługi urządzeń WAGNER.
Dzięki systematycznej, fachowej obsłudze nasi klienci mogą być spokojni o prawidłowe funkcjonowanie ich urządzeń.
Klienci związani z nami umową mogą liczyć na więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium