Bezpieczna i ergonomiczna praca


 

Firma Wagner-Service Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w zakresie edukacji i wzrostu świadomości o bezpiecznej i ergonomicznej pracy.

Cel projektu: Celem projektu jest zwiększenie świadomości pracowników w zakres zagrożeń związanych z nieodpowiednimi warunkami pracy oraz wiedz umożliwiającą minimalizację ryzyka urazów i chorób zawodowych poprzez poprawę ergonomii i przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Planowane efekty: Efektem będzie poprawa ergonomii pracy i minimalizacja ryzyka urazów i chorób zawodowych pracowników.

Wartość projektu: 193 371,40 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 164 365,69 PLN

 

 

WAGNER-SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zwiększenie skuteczności pozyskiwania oraz polepszenie jakości obsługi klienta dzięki wdrożeniu narzędzi cyfrowych w proces zarządzania relacjami z klientem wraz ze stworzeniem elektronicznego obiegu dokumentów oraz integracji z systemem ERP w sprzedaży oraz serwisowaniu maszyn do nanoszenia powłok lakierniczych.”

Krótki opis projektu:

Przedmiotem projektu jest wdrożenie rozwiązań informatycznych klasy DMS, CRM uwzględniających dostępność w trybie MOBILE, które umożliwią optymalizację procesów zarządzania sprzedażą, serwisowaniem oraz utrzymywaniem i rozwijaniem relacji z klientem wraz z wewnętrznym i zewnętrznym obiegiem dokumentów.

Celem projektu jest cyfryzacja przedsiębiorstwa.

Planowane efekty: Projektu to wzrost konkurencyjności firmy na rynku, który zostanie osiągnięty poprzez skrócenie czasu realizacji procesów, ograniczenie kosztów i zadań w procesach, wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych dzięki analityce BI oraz zwiększenie wolumenu sprzedaży. Realizacja projektu umożliwi także niezakłócone i możliwie elastyczne i odporne funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz zapewnienie potrzeb klientów w gospodarczej rzeczywistości spod znaku VUCA – tj. zmiennej, niepewnej, złożonej i niejednoznacznej, także w realiach wyznaczanych przez pandemię COVID-19. "Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19"

Wartość projektu: 296 440,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 251 794,00 PLN

www.mapadotacji.gov.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium