Menu

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, jakimi są akcesoria malarskie. Niezależnie, czy wykonujemy generalny remont i zmieniamy pokrycie ścian lub czy chcemy zabezpieczyć meble czy inne urządzenia poprzez nałożenie warstwy lakieru czy też farby – potrzebne nam będą podstawowe dodatki, bez których trudno będzie nam dobrze wykonać swoja pracę.

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć folii z taśmą, która pozwoli na dokładne zabezpieczenie wszystkich powierzchni przed zabrudzeniem. Dodatkowo, możliwe jest zakupienie całego zestawu maskującego, w skład którego wchodzą folie, taśmy, nakładki na rogi i krawędzie oraz ostry nóż, który ułatwi docinanie produktów.

Akcesoria malarskie nie byłyby kompletne bez ochrony na oczy! Proponujemy również okulary AntiFog, które nie tylko nie pozwolą na wypadki związane z zachlapaniem oczu, ale również nie będą parować w pomieszczeniach. Jest to bardzo wygodny dodatek, który dzięki zastosowaniu filtrów UV, ochroni również nasz narząd wzroku przed słońcem, co przyda się szczególnie podczas prac przeprowadzanych w lato na zewnątrz.

Folia malarska z taśmą MaskIt 0,55M X 21M Folia malarska z taśmą MaskIt 0,55M X 21M
Producent: Wagner
Cena: 24,99 zł
szt.
Zobacz więcej
  • NEW
Okulary ochronne AntiFog Okulary ochronne AntiFog
Producent: Wagner
Cena: 95,57 zł
szt.
Zobacz więcej
  • NEW
  • NEW
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium