Menu

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór, jeśli chodzi o pompy i urządzenia natryskowe, które pozwalają na łatwe i sprawne lakierowanie drewna. Dzięki naszym rozwiązaniom, możliwe będzie proste zakonserwowanie tego surowca i przygotowanie go do wykonania wykończeń zarówno w formie mebli, półek, schodów, stolarki otworowej,  elementów konstrukcyjnych i wielu innych.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór urządzeń, takich jak m.in. pistolety automatyczne wysokociśnieniowe lub hydrodynamiczne ręczne. Dodatkowo, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesują Cię urządzenia 2K i 3K. To, z czego marka Wagner słynie od wielu lat to oczywiście potrzebne w lakierowaniu drewna pompy membranowe. Przydadzą się podczas wszelkiego rodzaju prac – wykonywanych w profesjonalnym zakładzie przemysłowym, w którym odbywają się procesy lakierowania drewna.

Nasze propozycje to sprawne i niezawodne urządzenia, które pozwolą na uzyskanie idealnej powłoki lakierniczej. Z nami zadbacie o perfekcyjną powłokę swoich detali – zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium