Menu

W ramach oferty naszego sklepu, nie mogło zabraknąć dodatkowego asortymentu, jakim są głowice - zarówno do malowania drewna i metalu, jak i ścian. Odpowiedni sprzęt z pewnością pozwoli na jak najefektywniejszą pracę – zarówno fachowcom i osobom, które wykonują remonty i renowacje w ramach pracy zarobkowej, a także tym, którzy są amatorami i lubią wykonywać tego typu zadania dla własnej przyjemności.

Nasze propozycje różnią się pojemnością oraz przeznaczeniem. Każdy, kto regularnie maluje większe powierzchnie, z pewnością skorzysta z zakupu większego wariantu. Możliwe jest zakupienie modelu z dużym zbiornikiem, mogącym pomieścić prawie dwa litry farby, co pozwoli na rzadsze uzupełnianie zbiornika farbą czy emalią.

Nasze głowice to również przystosowane do konkretnych zadań modele, wyposażone w odpowiednie dysze – proponujemy np. specjalny wariant, który, dzięki długiej i zmieniającej kierunek końcówce, będzie idealny do pokrywania kaloryferów lub trudno dostępnych miejsc. Kolejnym niestandardowym wariantem jest głowica do bardzo rzadkich materiałów, które mają konsystencję wody – dzięki niej strumień natrysku będzie bardzo delikatny, dzięki czemu malowane powłoki zostaną pokryte perfekcyjnie.

Zapraszamy do zakupów - z produktami Wagner każdy remont będzie łatwy i przyjemny!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium