Menu

Chcesz, aby w Twoim domowym warsztacie malarskim nigdy nie zabrakło odpowiednich elementów zastępczych? A może często wykonujesz prace renowacyjne i chcesz zapewnić swoim urządzeniom długowieczność? Niezależnie, czy musicie mieć pod ręką elementy, które pozwolą Wam zastąpić dane detale nowszymi i bardziej sprawnymi, czy chcecie zadbać o jak najlepsze zaplecze i wyposażenie warsztatu w razie nagłej awarii, nasza oferta części zamiennych jest idealna dla Ciebie!

W ramach naszych propozycji, możesz zadbać o zakup odpowiednich elementów, które zapewnią Twoim narzędziom jak najlepsze działanie. Proponujemy zarówno uszczelki, jak i gniazda oraz węże. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć całych układów ssących oraz tłoków, które pozwolą zapewnić Waszym urządzeniom jak najwyższą jakość działania. Dodatkowo, przedłużą one żywotność Waszych maszyn – odpowiednio zadbane i serwisowane układy będą miały szansę posłużyć Wam dłużej!

Nasze części zamienne to wysokiej jakości produkty w niskich cenach. Potrzebujesz tak niewiele, aby zapewnić sobie jak najwyższą jakość pracy. Zrób zakupy w sklepie Wagner i zadbaj o swoje narzędzia!

Gniazdo tłoka ControlPro Gniazdo tłoka ControlPro
Producent: Wagner
Cena: 19,00 zł
szt.
Zobacz więcej
Tłok ControlPro Tłok ControlPro
Producent: Wagner
Cena: 79,00 zł
szt.
Zobacz więcej
Układ ssący ControlPro Układ ssący ControlPro
Producent: Wagner
Cena: 99,00 zł
szt.
Zobacz więcej
Uszczelka ControlPro Uszczelka ControlPro
Producent: Wagner
Cena: 69,00 zł
szt.
Zobacz więcej
Wąż 15m ControlPro Wąż 15m ControlPro
Producent: Wagner
Cena: 419,00 zł
szt.
Zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium