Menu

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, jakimi są akcesoria malarskie. Niezależnie, czy wykonujemy generalny remont i zmieniamy pokrycie ścian lub czy chcemy zabezpieczyć meble czy inne urządzenia poprzez nałożenie warstwy lakieru czy też farby – potrzebne nam będą podstawowe dodatki, bez których trudno będzie nam dobrze wykonać swoja pracę.

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć folii z taśmą, która pozwoli na dokładne zabezpieczenie wszystkich powierzchni przed zabrudzeniem. Dodatkowo, możliwe jest zakupienie całego zestawu maskującego, w skład którego wchodzą folie, taśmy, nakładki na rogi i krawędzie oraz ostry nóż, który ułatwi docinanie produktów.

Akcesoria malarskie nie byłyby kompletne bez ochrony na oczy! Proponujemy również okulary AntiFog, które nie tylko nie pozwolą na wypadki związane z zachlapaniem oczu, ale również nie będą parować w pomieszczeniach. Jest to bardzo wygodny dodatek, który dzięki zastosowaniu filtrów UV, ochroni również nasz narząd wzroku przed słońcem, co przyda się szczególnie podczas prac przeprowadzanych w lato na zewnątrz.

Uniwersalny zestaw maskujący Wagner Premium Uniwersalny zestaw maskujący Wagner Premium
Producent: Wagner
Cena: 119,00 zł
szt.
Zobacz więcej
  • NEW
Zestaw szczotek do czyszczenia Zestaw szczotek do czyszczenia
Producent: Wagner
Cena: 39,00 zł
szt
Zobacz więcej
Folia malarska z taśmą MaskIt 2,7M X 16M Folia malarska z taśmą MaskIt 2,7M X 16M
Producent: Wagner
Cena: 38,00 zł
szt
Zobacz więcej
  • NEW
  • NEW
Zmywacz w sprayu 200ml Zmywacz w sprayu 200ml
Cena: 31,00 zł
szt
Zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium