Menu

Osoby zajmujące się nakładaniem lakierów i olejów na różne powierzchnie z pewnością docenią szeroki wybór naszych urządzeń, jakimi są pistolety do malowania drewna i metalu. Dzięki szerokiej ofercie tych maszyn, możliwe jest wybranie najbardziej odpowiadającego nam wariantu - zarówno, jeśli chodzi o funkcje jak i cenę.

Pistolety do malowania drewna i metalu są doskonałym uzupełnieniem naszego domowego warsztatu. Ten rodzaj urządzeń sprawdzi się, gdy niezbędne jest zakonserwowanie elementów twojego balonu lub ogrodu przed zimą, a także nadanie im nowego koloru wiosną. Odświeżenie koloru elementom wyposażenia wnętrz pistoletem Wagner to również ogromny komfort! Malowanie natryskowe pozwala na doskonałe pokrycie elementów o nie regularnej strukturze (meble rattanowe, deski, ławy..), co daje ogromną przewagę nad tradycyjnym malowaniem.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu i uniwersalnym funkcjom, malowanie drewna, metalu oraz innych powierzchni jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste! Urządzenia pozwalają na wykorzystywanie m.in. emalii, lakierobejcy, olejów oraz impregnatów do pokrywania powierzchni.

Wagner zadba o Twój komfort podczas pracy!

W95 W95
Producent: Wagner
Cena: 199,00 zł
szt
Zobacz więcej
W125 W125
Producent: Wagner
Cena: 279,00 zł
szt
Zobacz więcej
W180 P W180 P
Producent: Wagner
Cena: 299,00 zł
szt
Zobacz więcej
W150 W150
Producent: Wagner
Cena: 349,00 zł
szt
Zobacz więcej
W100 W100
Producent: Wagner
Cena: 399,00 zł
szt
Zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium